niedziela, 12 lutego 2012

Jakoś inaczej...

Przez dłuższy czas nie pisałam. Wiadomo cały tydzień szkoła,szkoła,szkoła...
Akcja 'znaczek' już działa.Wszystko załatwione;)Pozostało tylko czekać na znaczki pocztowe. A tych zabraknąć nie powinno gdyż jest duże zainteresowanie.Wstępnie obliczyłam,że jeżeli każdy uczeń przyniesie po 2 znaczki to będzie ich ponad 600! A wiem,że są osoby,które mają na celu coś więcej!
Przez ostatnie dni zastanawiałam się nad wszystkim i nad niczym.Wszyscy gdzieś pędzimy,czegoś szukamy...A szczęście jest blisko nas. Tylko dlaczego tak trudno je zauważyć? To wcale nie jest trudne.Jakiś mały gest,zwykła koleżeńska pomoc i już robi się lepiej na sercu.14 lutego Dzień Zakochanych -czyli przysłowiowe WALENTYNKI. Nie zrażajmy się tym,że to dzień tylko dla zakochanych bo to wcale nie jest prawdą. Każdy może w tym dniu okazać trochę więcej czułości i uprzejmości. Nie ważne czy będzie to koleżanka z klasy, czy sąsiadka z mieszkania obok;D
Już teraz życzę Wam całuśnych i czułych Walentynek.14 luty to dla mnie stresujący dzień. Albowiem prowadzę z kolegą audycję poświęconą temu szczególnemu dniu.Trzymajcie kciuki aby się udało!Jak będę w stanie to odezwę się w Tłusty Czwartek. Ważne aby się nie przejeść;)))!

POZDRAWIAM!;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz