środa, 7 marca 2012

Koncert!

Godzina 15:20 wychodzę z zajęć gry na gitarze. Przepełnia mnie taka energia,że nie wiem gdzie ją ulokować.Idę ulicą wrzeszcząc i chichocząc do koleżanek z zespołu.Ludzie patrzą na mnie zmęczonymi po całym dniu pracy oczami i zapewne zadają sobie pytanie: z czego ta idiotka się tak cieszy? Odpowiedź sama nasuwa mi się na język,16 marca słynny koncert. Gramy,gramy,gramy...;))))
Już nie mogę się doczekać! Dziś ćwiczymy do upadłości w kółko to samo,żeby jakoś to wyszło.Wyjdzie,wyjdzie! Nie martwcie się... Pan Tomek jest innego zdania,ale cóż i jemu udziela się nerwowa atmosfera. Dyrekcja szkoły,prezydent miasta a nawet i biskup pobliskiej kurii ma zajrzeć. Repertuar stonowany bo wiadomo,że post.Ale już niedługo... Przygotowania do bierzmowania idą pełną parą ,w końcu październik już blisko. Imię patrona:św. Klara? Całkiem,całkiem czy nie całkiem? Jak myślicie? Jeszcze jest możliwość lekkiej zmiany;))
No to lecę się uczyć. Masa zadań,lektura do przeczytania.

PS:Jutro Dzień Kobiet! Skromnie powiem,że nie liczę na coś szczególnego...Chociaż? Może koledzy w klasie wykażą się inwencją twórczą. Trzeba być dobrej myśli!;D

Siemka ludziki;)))))))))))))))))))))))))))!

1 komentarz:

  1. Anonimowy21:04:00

    i jak chłopcy wykazali się ? :> wpadaj ;**

    OdpowiedzUsuń