niedziela, 18 marca 2012

Chaos

Tak,tak w mojej głowie ogromny chaos.Wszystko przez Dzień Kariery w szkole oraz przez Dni Otwarte w LO.W piątek do szkoły zjechały się prawie wszystkie szkoły średnie. Począwszy od zawodówek,techników po same licea. Wszystkie prezentowały się z jak najlepszej strony. To bardzo dobrze,że przyjechali i pokazali nam swoje oblicza i chwała im za to,bo gimnazjaliści nie myślą jeszcze o przyszłej szkole czy dalszej drodze życia.Osobiście zrobili mi mały mętlik w głowie. Od kiedy pamiętam miałam zamiar iść do LO na profil humanistyczno-medialny ale od niedawna z mojej głowie pojawił się pomysł na technikum weterynaryjne.
Rodzice za wszelką cenę chcą bym szła do liceum. Powtarzają aż do znudzenia,że weterynarz to nie tylko chore pieski,kotki czy chomiczki,ale poród krowy czy źrebięcia. No dobra... Przyznam,mają trochę racji!
Weterynarz ot tak sobie nie siedzi w białym kitelku za biurkiem i czeka na zwierzaki. Na początku pomaga w stadninach i przy hodowli zwierząt. W sobotę odwiedziłam interesujące mnie licea. Najbardziej spodobało mi się Liceum nr.1 im.Tadeusza Kościuszki. Budynek sam w sobie czarujący,ludzie bardzo sympatyczni,uśmiechnięci. Powiem Wam,że aż coś pcha w ich stronę. I oto w tym miejscu piszę swoją oficjalną deklarację: POSTANOWIŁAM iż spróbuję swoich sił w klasie humanistyczno-medialnej.
Zawsze kręciły mnie rozmowy z innymi ludźmi. Sama gadam jak najęta i często aż ludzie mają mnie dość.
Jeżeli się uda to w przyszłości chciałabym zostać dziennikarzem lub prawnikiem. Muszę ochłonąć. To wszystko za dużo mnie kosztuje. Niedługo same konkursy. Boję się,że na nic nie starczy mi czasu!;\


Pogoda dziś przepiękna! Wybieram się właśnie na długi spacer z moim psiakiem.Chyba stęsknił się troszkę za mną. Nie ma co musimy poszaleć. Okulary na głowę, smycz w dłoń i lecimy;))
A tu coś dla spragnionych wiosny i błogiego odpoczynku. Troszkę muzyki klasycznej.Tak dla odprężenia;))
    Siemka!

1 komentarz:

  1. Anonimowy16:27:00

    ah odprężyłam się...! :D i powodzenia w tych konkursach! :]

    wpadnij do mnie! ;p

    OdpowiedzUsuń